KONST / Litografier / Färglitografi 14743196
nr 1474 3196
Corneille
(1922-2010), Belgien
Signerad, numrerad 168/250. Färglitografi, bildmått: 15x21, yttermått inklusive ram: 30x35 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
900 kr
måndag 13 juni 2022
kl 18:03:54
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr
Corneille
Läs mer om Corneille